Фабрика за хардвер Yuyao Ruihua

Choose Your Country/Region

   Сервисна линија:

 (+86)13736048924

 Е-пошта:

ruihua@rhhardware.com

Прилагодени решенија - Хидраулични фитинзи
rhhardware-banner4
rhhardware-banner2
1
2
3

Производител и фабрика за фитинзи за хидраулични црева во Кина

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

Ние нудиме не само производи, туку и нашата услуга по продажбата.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

​ Тел: +86-574-62268512
Факс: +86-574-62278081
Мобилен: +86-13736048924
Е-пошта: ruihua@rhhardware.com
Додај: 42 Xunqiao, Lucheng, Индустриска зона, Yuyao, Жеџијанг, Кина

Нашата историја

Фабриката за хардвер Yuyao Ruihua е професионална компанија за производство на различни стандардни или нестандардни хидраулични фитинзи, хидраулични брзи спојки, сврзувачки елементи итн. Ние инсистираме да го користиме најдобриот материјал и да ги тестираме производите строго според системот за контрола на квалитетот.
 

Направете го бизнисот полесен

Квалитетот на производот е животот на RUIHUA.Ние нудиме не само производи, туку и нашата услуга по продажбата.

Прикажи повеќе >

Вести и настани

Остави порака
Авторско право © Yuyao Ruihua Hardware Factory.Поддржано од Leadong.com  浙ICP备18020482号-2
Choose Your Country/Region