Fabrika e Hardware Yuyao Ruihua

Choose Your Country/Region

   Linja e Shërbimit:

 (+86)13736048924

Zgjidhje me porosi - Pajisje hidraulike
rhhardware-banner4
rhhardware-banner2
1
2
3

Prodhues dhe Fabrika e Pajisjeve me zorrë hidraulike në Kinë

KATEGORITË E PRODUKTEVE

Ne ofrojmë jo vetëm produkte, por edhe shërbimin tonë pas shitjes.

NA KONTAKTONI

​ Tel: +86-574-62268512
Faks: +86-574-62278081
Celular: +86-13736048924
Email: ruihua@rhhardware.com
Shto: 42 Xunqiao, Lucheng, Zona Industriale, Yuyao, Zhejiang, Kinë

Historia jonë

Yuyao Ruihua Hardware Factory është një kompani profesionale për prodhimin e pajisjeve të ndryshme hidraulike standarde ose jo standarde, çiftëzues të shpejtë hidraulikë, lidhëse etj. Ne insistojmë në përdorimin e materialit më të mirë dhe testimin e produkteve në mënyrë rigoroze sipas sistemit të kontrollit të cilësisë.
 

Bëni biznesin më të lehtë

Cilësia e produktit është jeta e RUIHUA.Ne ofrojmë jo vetëm produkte, por edhe shërbimin tonë pas shitjes.

Shiko më shumë >

Lajme dhe ngjarje

Lini një mesazh
E drejta e autorit © Yuyao Ruihua Hardware Factory.Mbeshtetur nga Leadong.com  浙ICP备18020482号-2
Choose Your Country/Region